Spor tutkunlarının hepsi bir arada uygulaması Socios.com  Dünyanın en büyük takımlarının bazılarıyla ortak olarak, taraftarların etkileşimde bulunmaları, sevdikleri takımları etkilemeleri, sohbet etmeleri, ticaret yapmaları ve göz kamaştırıcı ödüller kazanmaları için bir fırsat sunuyor.

Socios Nedir?

Socios.com’a katılan her kulüp, kulüp meselelerinde oy kullanma hakkını tanıyan dijital varlıklar olan Taraftar Token üretir. Artırılmış gerçeklik özelliği olan Token Avı, dünyanın her yerinde – tamamen ücretsiz bir şekilde – sınırlı miktarda Token toplamanıza olanak tanır.

Daha sonra her bir kulüp için Taraftar Token Arzı süresi boyunca ek Taraftar Token satın alabilirsiniz. Taraftar Token’ların sayısının sınırlı olduğunu unutmayın, bu nedenle hızlı olan kazanır.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Socios.com Nedir?

Daha sonra her bir kulüp için Taraftar Token Arzı süresi boyunca ek Taraftar Token satın alabilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Kulüpleri ile Ortaklık Kuruldu

“Galatasaray olarak Socios.com ile iş birliği yapmaktan ve heyecan verici bir yolculuğa çıkmaktan çok memnunuz. Bu yeni ortaklık, taraftar katılımımız, küresel erişimimiz ve dijital dönüşüm stratejimizde bir başka dönüm noktası olması için yeni fırsatlar dünyasını açıyor.” Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar

“Socios.com’u yeni bir küresel ortak olarak Barcelona ailesine davet etmekten gurur duyuyoruz. Bu anlaşma bize, Kulübü dünya çapındaki hayranlarımıza yaklaştırmak için dijital alana net bir şekilde odaklanarak yenilikçi pazarlama ve ortaklık faaliyetleri oluşturma şansı verecek.”  Josep Pont, FC Barcelona Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticaret Bölgesi Başkanı

”Socios.com ile birlikte, dünya çapındaki taraftar kitlemize en sevdikleri kulüple en üst düzeyde iletişim kurmak için yeni fırsatlar sunabileceğimize inanıyoruz. ” Giorgio Ricci, CRO, Küresel Ortaklıklar ve Juventus Kurumsal Gelirler Müdürü

“Socios.com, Kulübün genel iş stratejisi ve taraftarlarımıza etkileşim biçimimiz üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.” Marc AParis Saint Germain’in Ortaklıklar Direktörü Marc Armstrong

“Atlético de Madrid için, diğer büyük Avrupa kulüplerinin zaten kullandığı ve dünyanın her yerinden hayranlarımızla inovatif şekilde etkileşimde bulunmamıza olanak sağlayacak olan bu teknolojik platforma katılmak bir zevk. Teknolojik yeniliklere sürekli bağlı bir kulübüz ve bu anlamda Socios.com topluluğuna katılmanın çok olumlu olduğunu düşünüyoruz.” CAtlético de Madrid Yönetim Kurulu Üyesi Clemente Villaverde

Sende Takımına Destek Çık

Dünyanın ilk taraftar oylaması ve ödüllendirme platformu

Taraftar Token Nasıl Satın Alabilirim?

Taraftar Token satın almak için öncelikle hesabınıza uygulama içi para birimimiz olan Chiliz ($CHZ) yüklemeniz gerekir. Şöyle düşünün: Yurtdışına seyahat ediyorsanız, seyahat ettiğiniz ülkede kullanılan para birimini satın almanız gerekir. Taraftar Token satın almak için de Socios.com’un para birimine ihtiyacınız var. Satın almak çok basit. Satın almak istediğiniz tutarı seçin, kart bilgilerinizi girin, işte bu kadar!

1. Adım – Socios.com uygulamasını başlatın ve Cüzdan’a dokunun. Tüm satın alma işlemleri her zaman yeni oluşturulmuş Socios.com Cüzdanınızda yer alacaktır.

2. Adım – Cüzdanınıza seçtiğiniz bir para birimini kullanarak $CHZ yatırın

3. Adım – Ana sayfadan tercih ettiğiniz takımı seçin ve “” Satın Al”” seçeneğine dokunarak Chiliz token’larınızı Taraftar Token’lar ile takas edin.

İşlem tamam! Artık favori takımınızın gururlu bir resmi Taraftar Token sahibisiniz!

Artık Kulüp oylamalarında aktif olabilir, oyunlara, quizlere, sohbet odalarına katılabilir ve harika ödüller kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Uygulamaları Nasıl İndirebilirim?

Android Kullanıcıları, Apple Kullanıcıları ve APK olarak Sizlere indirme bağlantıların linklerini paylaşıyoruz. Bağlantılara tıklayarak. Sizlerde uygulamayı indirip Token Kazanmaya başlayıp Kısa vadede kazanca dökebilirsiniz.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 3 Ortalama: 5]