Spor ve eğlence için dünyanın önde gelen blockchain fintech sağlayıcısı Chiliz, Chiliz blockchain altyapısı üzerine inşa edilen ve özel platform içi para birimi olarak $ CHZ kullanan Socios.com spor hayranları etkileşim platformunu geliştirdi.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Chiliz nedir?
Chiliz, ana akım tüketicilere yönelik blok zinciri destekli ürünler ve hizmetler için bir para birimi seçeneğidir. Gündelik deneyimleri yükseltmek istiyoruz – eğlencede hayran katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri ve daha fazlası.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blok zinciri tabanlı araçlar sağlar.

Socios.com hayran etkileşimi platformu, Chiliz blockchain altyapısı üzerine sıfırdan inşa edilmiştir ve özel platform içi para birimi olarak $ CHZ kullanır. Socios.com, taraftarların FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain, AS Roma, Galatasaray, Atlético de Madrid, OG, CAI ve UFC dahil olmak üzere dünyanın en büyük ve en tanınmış spor takımlarından bazılarının markalı Taraftar Tokenlarını satın almalarına izin veriyor.

Socios.com’da satın alınan Taraftar Tokenları, kullanıcıların takımlarını popüler oylama yoluyla etkilemelerine ve etkileşim temelli takım ödülleri ve tanınma için uygun hale gelmelerine olanak tanır. Tüm Taraftar Tokenları, Chiliz blok zinciri kullanılarak basılır ve tüm platform içi oylamalar, Chiliz blok zinciri üzerinden çalışan bir dizi akıllı sözleşme olarak yürütülür.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]