Bu prosedür çok basittir ve sadece birkaç saniye sürer. Kaydolmak için, giriş alanına (sitenin ana sayfasında) cüzdanlarınızdan birinin adresini veya numarasını girin BTC/ETH/LTC/DOGE/PerfectMoney, ardından ″ GİRİŞ ″ seçeneğine tıklayın.

Bir kullanıcı, her ödeme sistemi için bir hesap açabilir. Ortak ödülleri almak amacıyla birden fazla kayıt yasaktır 

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Smartbit.ltd şirketi doğrudan 6 ödeme sistemiyle çalışır – Bitcoin, Ethereum, LiteCoin, DogeCoin, PerfectMoney. Ayrıca alternatif ödeme yöntemleriyle birçok başka kripto para birimini de kabul ediyor.

Minimum depozito miktarı 0.00010000 BTC’dir (veya başka bir para birimindeki eşdeğeri), maksimum miktar sınırsızdır.

Bir kripto para hesabı kullanıyorsanız, depozito için aşağıdaki şekillerde ödeme yapabilirsiniz: BTC, ETH, LTC, DOGE, XRP, USDT, BCH, EOS, BSV, TRX, XMR. Bunu yapmak için yatırım sayfasında uygun simgeye tıklayın ve talimatları izleyin. Kaydolurken kullandığınız jeton cüzdanından bağımsız olarak, yenileme için herhangi bir para birimi seçebilirsiniz. Farklı bir para biriminde ödeme yaparsanız, aslında depozito cüzdanınızın para biriminde açılır ve alternatif olarak seçtiğiniz para biriminde ödeme yapar. Dönüşüm, cari döviz kuru üzerinden gerçekleşecektir. Fiat cüzdanlarda böyle bir ödeme alternatifi yok!

Sistemden para çekme işlemi, bir depozito veya bir ortaklık programından bir ödeme alır almaz otomatik olarak gerçekleşir, ancak ödemelerin ödemesi 12 saat içinde hemen işleme koyulmaz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Üyelik ödülü, mevcut döviz kuru üzerinden hesabınızın para birimine çevrilecek ve otomatik olarak BTC hesabınıza ödenmektedir.

Yönlendirmenizin her depozitosundan derhal kayıtlı cüzdanınıza %20 alıyorsunuz.

EXTRA KAZANÇ OLARAK : Coin-Birds Nedir? Güvenilir mi?

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]