Son zamanlarda talepler doğrultusunda 2x siteleri meşhur olmaya başladı. Her geçen gün sayıları daha da artmaya başladı. Crypto-bit.fund 20.08.2021 tarihinde aktif oldu ve şuan incelemelerimize göre sizlerden önce denemek için yazımızın oluşması için 100$ lık bi yatırım yaptık.

Bu tarz sitelerde genellikle 2-3 gün durmalısınız her gün kazanç sağlıyor diye kesinlikle devam etmeyiniz. Zarar etmenizi alın teriyle kazanıdığınız paranızı kaybetmenizi asla istemeyiz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kayıt olarak sizlerde deneyebilirsiniz. Sizlere daha öncede söylediğimiz gibi Sizleri üzecek miktarları yatırım olarak kullanmayınız. Denemek için Cüzi miktarlar atabilirsiniz.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 01.09.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN

Yapmanız gereken Yukarda belirtilen coin adresleriniz herhangi birtanesi olabilir. Giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra DEPOZİT kısmından size özel yeni bir coin adresi tanımlanıyor ve o adrese yatırmak istediğiniz miktarı yazıyorsunuz. yatırımlar genelde 5-10 dakika içinde sisteme düşüyor.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sisteme düştükten sonra 24 saat geriye doğru sayaç saymaya başlıyor. Günlük olarak 2x yeni çıkan siteleri buldukça sayfamızda paylaşacağız. Aktif olarak takip edip kazanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük ödeme talep ettiğimiz Golden Farm sistemini ek kazanç olarak kullanabilirsiniz. 1 aydan uzun süredir günlük kazançlarımızı çekiyoruz ve bizleri yanıltmadı şuana kadar sistem. Ödemeler saniyesinde hesabımıza geçiyor.

EK KAZANÇ OLARAK : ÖDEME KANITLI GOLDEN-FARM

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 01.09.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]