ShibMiner, tüm ortakları için en uygun ve adil çalışma koşullarını sunar. Elde edilen gücü kullanarak günde %5’e kadar kazanabilirsiniz. ShibMiner ile para kazanmaya başlamak için kaydı geçmeniz, kişisel hesabınıza giriş yapmanız ve hesap bakiyenizi yenilemeniz gerekir. Depozito hesabınıza yatırıldıktan sonra, kişisel hesabınızdaki “Güç Satın Al” sekmesine erişmeniz ve gerekli kripto para birimini çıkarmanıza izin veren algoritma için madencilik gücü satın almanız gerekecektir.

Bu, kullanılabilecek madeni para setini belirlediği için önemli bir adımdır. Seçiminizi değiştirmek imkansız olacak. Enerji satın alındığında “Madencilik” bölümüne girilmesi ve gerekli para madenciliğinin tanımlanması gerekmektedir.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 10.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN

Evde madencilik, bir yıl içinde geri ödemeyi içerir. Ağ karmaşıklığı, hash oranı ve kripto para birimi hızının bu süre zarfında önemli değişikliklere uğramaması şartıyla. Aksi takdirde, geri ödeme süresi süresiz olarak ertelenebilir. Bulut madenciliği hizmetleri, önemli ölçüde daha karlı olan 1-3 ay içinde geri ödeme sunar. Madencilik gücünü satın aldıktan sonraki ay içinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

ShibMiner, 2019’dan beri madencilik piyasasında faaliyet gösteriyor ve her gün dünya çapında madenciler arasında daha fazla popülerlik kazanıyor. Ekipmanın sürekli güncellenmesi ve en son kripto para madenciliği teknolojilerinin tanıtılması nedeniyle, kripto para birimi oranının değeri ve ağ karmaşıklığı ne olursa olsun, şirket olumlu bir gelişme dinamiğine sahiptir.

ShibMiner web sitesinde finansal işlemler yapmak, örneğin bir hesabı yenilemek veya karları çekmek için SHIBA INU, Litecoin, Dogecoin ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz.

ShibMiner, BEP20’de (BSC) 140.000 SHIB, ERC20’de 1500000 SHIB, 10 DOGE, 0.05 LTC minimum para çekme değeri belirlemiştir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ShibMiner’a yatırım yapan her kullanıcı, bakiyesindeki minimum miktara ulaşır ulaşmaz kârın geri çekilmesini talep edebilir.

Satın alma gücü için mümkün olan en düşük limitleri sağlıyor.

EK KAZANÇ OLARAK : ÖDEME KANITLI COİN-BİRDS

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 10.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]