Kuşların fiyatı 120 gümüş ile başlar.

Otomatik yumurta toplama sistemi! Zamanla kayıp ve kısıtlama olmaksızın yumurta toplama! sizin için uygun olarak yumurta toplamak!

Saatte bir, hatta günde bir, hatta ayda bir! Yumurtalar yok olmaz ya da çürümez! Iyi organize pazar hemen gümüş sikkeler için yumurta takas sağlar!

Oyun sürecinde, oyunculara ek garanti verecek yumurta satın almak için rezerv doldurmaya izin verecek yeni bloklar eklenecek!

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Cüzdanınıza maksimum hızlı para iadesi!

Çok sayıda kuş bulacaksınız, her kuşun kendi fiyatı ve verimliliği var, sonraki her kuş bir öncekinden daha fazla gelir getirecek.

Projede birkaç tür kaynak vardır – altın ve gümüş, 2 gümüş türü vardır: «alımlar için» ve «çekilme için». Alımlar için gümüş için yeni kuşlar satın alabilirsiniz. Para çekme için gümüş ve gerçek parayla takas edebileceğiniz altın, otomatik olarak elektronik cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Kuş satın almak için ihtiyacınız olan miktardaki alımlar için bakiyenizi yenilemeniz gerekir.

Hesabınızı doldurduktan sonra «Kuş dükkanı» bölümüne gidin ve istediğiniz kuşları satın alın.


Profit every 10 minutes!

Kuşları satın aldıktan hemen sonra otomatik olarak onlardan yumurta alacaksınız, numaralarını «Yumurta deposu» bölümünde görebilir ve gümüş paralar için daha fazla satış için toplayabilir ve gerçek para çekmek için kullanabilirsiniz.

İle ilgili başka sorularınız mı var? Sorunu çözmek için, projemizi desteklemek amacıyla başvuruda bulunmak yeterlidir ve özellikle sizin için 7/24 çalışan destek servisimiz tarafından cevaplandırılacaktır!

ÖDEME KANITLARI 

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]