Cloudfaucet Nedir?

cloudfaucet.io websitesi yatırım yapmadan 45 dakikalık periyodlarla sizlere kazanç sağlayan güzel bir site. Kullanım arayüzü ve işlevselliği bizlerden tam puan aldı. Websitede yatırım kabul etmiyorlar. cloudfaucet.io sistemi 4 farklı coin üzerinde hem çekim talebi hemde çekiliş talebi oluşturabilirsiniz. 45 Dakikalık süre dolunca 4 adet buton aktif oluyor şansınıza ne kadar ETH, DOGE, BTC veya LTC çıkarsa hesabınıza yansıyor. Belli bir miktara ulaşınca sistemden çekim talebi oluşturabiliyorsunuz. Yatırımsız Kazanç Sağlayan sisteme sizlerinde üye olup hem bizlere hemde kazancınıza destek olabilirsiniz. Sistemi biraz daha tanımaya çalışalım.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN

* VPN kullanmak yasaktır. Kendinize referans veremeyeceğinizi unutmayın. Kendi mevduatları için tavsiye komisyonu almak için lütfen kendi yönlendirme bağlantısını kullanmayın. Ortaklık programı yalnızca yeni kullanıcılar edinmek içindir! Bu kuralın ihlali, hesabınızın derhal yasaklanmasına neden olacaktır.

Cloudfaucet Nedir?

Cloudfaucet ile yatırımsız 45 dakika’da kazanç sağlayabilirsiniz.

 

CloudFaucet Güveli Midir?

CloudFaucet Faucet’in Geleceği En İyi Trend platformu!
Her 45 dakikada bir ücretsiz satoshi talep edin. Sadece “Talep Et” düğmesine tıklayın ve satoshi’lerinizi serbest bırakın.

CloudFaucet Referans Kazancı Ne Kadardır?

Arkadaşlarınızı CloudFaucet.io’ya yönlendirin ve musluktan ömür boyu kazandıklarının% 20’sini alın.

Platform ayrıca ‘bağış’ butonu ile kullanıcılardan para talep ediyor . Bu ekranda, Bitcoin’in orijinal yaratıcısının takma adı olan “Satoshi Nakamoto” dan bir teşekkür ile karşılanıyorsunuz.

Satoshi Nakamoto, 2011’den beri halka açık bir şekilde Bitcoin ile ilgilenmedi, bu yüzden kesinlikle bu web sitesini yaratmadı.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Peki kim yaptı?

Şimdilik, site yapımcısı bilinmemektedir , ama burada biz biliyoruz ne olduğunu whois :

  • Web sitesi 18 Ağustos 2020’de kuruldu .
  • Web sitesi Cloudflare üzerinde çalışıyor ve NameCheap aracılığıyla kaydedildi.
  • Web sitesinin sahibi sitesine onların Bitcoin cüzdan bağlı değil – ‘bağış’ sayfasından cüzdan detaylarını kontrol görüldüğü gibi.

Bir Sonraki Konumuz ise Chiliz Nedir?

Yukarda vermiş olduğumuz linke tıklayarak Chiliz hakkında Detaylı bilgi alabilirsiniz.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]