Bee Network, kullanıcıların cep telefonunuzda madencilik yapabileceğiniz bir kripto para birimi olan Bee’yi kazanmaları için oyunlaştırılmış deneyim sağlayan yeni bir blok zinciri yeniliğidir. Bee Network oyuncuları, Miner, Referrer ve Verifier rollerini oynayarak Bees’te ödüller kazanacak.

Bee Network, Bee’yi değerli kılmak için, oyuncuları Bee bakiyeleriyle gerçek hayatta mal, hizmet ve uzmanlık alışverişinde bulunmaya teşvik eden ve sonunda Bee’yi fiat parayla Bee ticareti için büyük kripto para borsalarında listeleyen gerçek insanlardan oluşan bir ağ olarak tasarlanmıştır.

KAYIT OLMAK İÇİN REFERANS KODU : kazancrehberim

Bee Network, size keyifli bir oyun deneyimi sunan iyi tasarlanmış bir çevrimiçi oyundur. Eğlenmeye ek olarak, biriken Bee bakiyeniz zaman geçtikçe Bee Network’ün gelişimi olgunlaştığında gerçek hayatta diğer oyuncunun uzmanlığı, hizmetleri, malları ve fiat parasıyla değiştirilebilir.

!! SİSTEM REFERANSSIZ KAYIT ALMIYOR BİLGİNİZ OLSUN ARKADAŞLAR !!

Bee’nin değer büyümesi, Bitcoin’in değer artışı gibi, Bee Network’ün nüfusu, uzmanlık işlem hacmi, hizmetler veya mal alışverişi, döviz piyasasındaki likidite, zaman ve diğer faktörler tarafından destekleneceğinden, Bee’nin yüksek bakiyesi olabilir. oyuncularımızı gerçek hayatta ödüllendirmek.

Bee Network ile Nasıl Para Kazanılır?

Bee Network, size keyifli bir oyun deneyimi sunan iyi tasarlanmış bir çevrimiçi oyundur.

Bee Network ile Nasıl Para (Bee) Kazanılır?

Bee’yi 3 şekilde kazanırsınız. İlk olarak, bir sonraki 24 saatlik madencilik oturumunuzu etkinleştirmek için günlük giriş yaparak Madenci olarak kazanırsınız. Ana ekrandaki gök gürültüsü düğmesine tıkladığınızda, Bee bakiyeniz 1,6 Arı / saat oranında (veya toplam kullanıcı 100.000’i aştığında 0,8 Arı / saat, 1 milyonu aştığında 0,4 Arı / saat, 0,2 Arı / saat 10 milyonu, 100 milyonu aştığında 0,1 Arı / saat’i ve 1 milyarı aştığında 0 Arı / saati) saatlik baz oranınıza göre sürekli olarak aşıyor.

İkinci olarak, yeni üyeleri kazanan ekibinize katılmaya yönlendirerek ve onları aktif tutarak Yönlendiren olarak ekibinizdeki% 25 x taban oranınız x aktif madenci sayısı üzerinden ekstra Bee kazanırsınız. Üçüncüsü, madencilik bölümünüzdeki üyelerin güvenilirliğini doğrulayarak Doğrulayıcı olarak ekstra bir taban oran kazanırsınız. Doğrulayıcı rolü yalnızca 2. Aşamada başlatılacaktır.

KAYIT OLMAK İÇİN REFERANS KODU : kazancrehberim

Bee başka bir Bitcoin mi?

Hayır, çünkü Bitcoin, tüm bitcoin düğümlerinin bir kriptografik bulmacayı çözmede birbirleriyle rekabet ettiği “Proof of work” fikir birliği algoritmasını benimseyen bir kripto para birimidir. Basit bir deyişle, profesyonel Bitcoin madencileri arasındaki şiddetli rekabetle birlikte, devasa enerji tüketimi ve hesaplama gücü, bugünlerde normal bir insanın yeni bir bitcoin çıkarma şansını mutlak minimumda yaptı.

Blok zinciri, Bitcoin ve kripto para teorisi hakkında ayrıntılı bir açıklama için <buraya> başvurabilirsiniz. Nispeten, Bee, Bee Network oyununa aktif katılımınızın ödülüdür ve cep telefonu ve internet erişimi olan insanların büyük çoğunluğu için bir oyundur.

Evet, Bee Network topluluğu yeterince büyüdüğünde, oyuncular uzmanlıklarını, hizmetlerini veya ürünlerini gerçek hayatta Bee dengesi ile paylaşacaklar. Bir para birimine benzer şekilde, nüfus değer değişimi için Bee’yi kullanmaya başladığında, Bee gerçek hayatta satın alma gücü olan ve ABD doları gibi diğer itibari paralarla değiştirilebilir bir varlık olacaktır.

Bu nedenle, hem Bee hem de Bitcoin gerçek değeri olan çevrimiçi bir varlıktır.

Bee’nin değerindeki büyüme potansiyeli nedir?

Bee’nin değeri,  popülasyonu, Bee Network’ler arasındaki uzmanlık işlem hacmi, hizmetler veya mal alışverişi, döviz piyasasındaki likidite ve zaman ile desteklenecektir.

Tıpkı Bitcoin gibi, değeri 2008’deki lansmanına kadar 0 dolardı, ancak popülaritesi arttığında ve zaman geçtikçe, 1 Bitcoin şu anda yazım tarihi itibariyle 9.500 ABD Doları’ndan işlem görüyor.

Bee’nin ekosisteminin değerini inşa etmek zaman ve ortak bir çaba gerektirdiğinden, bir gecede bir piyango kazanmak istiyorsanız, lütfen başka bir yere bakın.

Bee Network pilimi veya verilerimi tüketir mi? Uygulamayı her zaman açık tutmam gerekir mi?

Bitcoin’den farklı olduğu için ikisine de hayır. Uygulamasını açtığınızda ve tüm oturumun 10 saniye içinde yapılabileceği veri madenciliği oturumunuzu etkinleştirdiğinizde yalnızca önemsiz pil ve veri tüketeceksiniz. Yeni bir madencilik oturumunu etkinleştirmek için tıkladıktan sonra uygulamayı açmanıza gerek yoktur.

Uygulaması arka planda çalışmayacak ve uygulamayı kapattıktan sonra telefonunuzun pilini ve verilerini tüketmeyecektir. Bunun nedeni Bee Network ile Bitcoin arasındaki fikir birliği algoritması arasındaki farktır.

KAYIT OLMAK İÇİN REFERANS KODU : kazancrehberim

Bee Network İndirmek için Ne Yapmalıyım?

Bee Network Uygulaması AppStore ve Google Play Markette Bulunuyor. Vermiş olduğumuz linklerden direk indirip kazanç Sağlamaya başlayabilirsiniz.

EXTRA KAZANÇ OLARAK : CHİLİZ NEDİR?

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]