Yenilikçi çapraz takas platformu ile nakitsiz alışveriş artık çok kolay. Ücretsiz uygulamayı indir, fırsatları yakala!

BPuan Nedir ?

Barty’deki bütün takaslar Barty Puanlar ile yapılır.

Örneğin, Barty pazarına koyduğun gitarını bir başkasına gönderdiğinde 3000 Barty Puan kazanırsın veya beğendiğin kulaklığı almak için karşılığında göndericiye 1700 Barty Puan gönderirsin.

REFERANS KODU : UYV5UKO

Barty Akıllı Değerleme Sistemi Nedir?

Bir eşyanın 2. el değerini belirlemekte zorluk mu çekiyorsun? Ne kadara almıştın, ne zaman almıştın, şu an ne kadara satmalısın?
Eğer değer yüksek kalırsa alıcı bulamaz, düşük kalırsa değerinin altında eşyanı vermiş olursun.

Bu soruları ve sorunları çözmek için Barty’deki bütün eşyaların değerini anlık olarak tahmin eden makine öğrenme temelli bir algoritma geliştirildi.

Bu sayede bir eşyanın hem değerini hem de pazarda kalma süresini beraber optimize ediyor, değerinde ve akıcı takas ortamı sağlıyor.

Barty Nedir? Güvenilir mi?

İkinci El Alışverişte Yenilikçi Takas Modeli

Nasıl Barty Puan kazanırım?

Barty kazanmak için 4 yol var.

1) Barty’ye kayıt olup deneyimini devam ettirdikçe hediye Barty Puanlar kazanırsın

2) Barty’de her arkadaş davet için 60 Barty Puan kazanırsın

3) Barty’de eşya yükleyip gönderdikçe eşya değeri kadar Barty Puan kazanırsın

4) Kredi kartın ile avantajlı şartlarla Barty’den Barty Puan satın alabilirsin

REFERANS KODU : UYV5UKO

YÜKLE – TAKASLA – KAZAN

Ürünün fotoğrafını çek ve kategori detaylarını seç. Ürünün fiyatını belirlerken sana piyasa değeri üzerinden BPuan’ını önerelim.

Takas tekliflerini takas odasından kolayca yönet. Uygulama içerisinden güvenli bir şekilde mesajlaş. Anlaşmalı kargolar ile güvenle ve uyguna gönder.

Takas tamamlandığında BPuanlar cüzdanına aktarılsın. Dilediğini kazandığın puanlarla Barty pazardan al.

İkinci El Alışverişte Yenilikçi Takas Modeli

Kullanmadığın eşyaları ihtiyacın olanlarla değiştirmek ister miydin? Yeni nesil takas ile nakitsiz bir şekilde elindeki ikinci el eşyaları hızlıca değiştirebilireceğin bir platform var artık. Takasa yenilik getirerek ikinci el alışverişinde sattığın eşyanın değerinin çok altında gitmesini ve uzuuuun pazarlık süreçlerini hızlandırmayı amaçlıyoruz. “Peki, nasıl?” dediğini duyar gibiyim.

Telefonuna Barty’i indirerek başla. Uygulamayı kullanmak ise çok basit ve bu süreçte Barty hep yanında. Barty’i kullanmak çok kolay Barty’de takaslar Barty Puan ile güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Barty pazarına eşyanı yükle. Sana değiştirmek istediğin eşyanın ortalama değerini Barty puan üzerinden söyleyelim. Önerdiğimiz değeri ister kabul et ister kendi değerini belirle.

Takas tekliflerini keşfetmeye başla; uygulama içerisinden alıcı ile mesajlaş. Takas teklifini kabul ettiğin kişiye anlaşmalı kargo firmaları ile eşyanı uyguna gönder. Takasın tamamlanınca, karşı taraftan Barty Puanlar cüzdanına yüklensin. Kazandığın puanlar ile dilediğin ürünü Barty pazarından al. İşte bu kadar kolay.

Unutmadan, takas süreçlerinde Barty hep yanında. Müşteri deneyim ekibimiz takıldığın noktalarda sana yardımcı olmak için bir mesaj uzağında. Barty Puan ile takaslanan ürünlerin değerinde değiş-tokuşu sağlanır Barty’de alışverişler Barty Puan ile gerçekleşir. Barty Puanlar, akıllı değerleme algoritması ile ikinci el eşyaların ortalama değerini belirlemekte sana yardımcı olur . Böylece, takaslarının değer kaybı yaşamadan gerçekleşmesini sağlar.

Yüzlerce marka ve 4900 kategoride ürünü Barty’de bulabilirsin Barty’de, telefon kategorisinde Samsung’tan Oppo’ya, iPhone’dan Huawei’ye; küçük ev aletlerinde Arçelik’ten Bosch’a, Arzum’dan Tefal’e; mobilyada İstikbal’den Bellona’ya birçok marka bulabilirsin. Aynı zamanda, ikinci el giyim ve çocuk alışverişlerinde de Adidas’tan Nike’a, Zara’dan LC Waikiki’ye, Mavi’den Koton’a, Civil’den e-bebek’e binlerce ürün Barty’de. Kısacası, ihtiyacın olan her şeyi para harcamadan, komisyon ödemeden Barty’de bulabilirsin.

Kullanmadıkların bir başkasında tekrar hayat bulsun Barty ile yaptığın alışverişlerinde atılda duran eşyalarının yeniden kullanmasını ve yaşam ömürlerini uzatırken ihtiyaçlarını da para harcamadan karşılayabileceksin. İkinci el alışverişi tercih ederek üretim sırasında oluşan su kullanımını ve karbon salınımı azaltabilir ve çevre için de iyi bir adım atmış olacaksın. Haydi sen de yeni nesil takasla nakitsiz alışverişin tadını çıkar.

Eşya gönderimi/ alımı nasıl gerçekleşiyor?

Eşya gönderimlerini/ alımlarını güvenilir ve kolay bir hale getirilmiş.

Barty – PTT anlaşması ile 30 kg/desi’ye kadar olan gönderilerini, en yakın PTT şubesinden 10 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla yapabilirsin. Üstelik hiçbir kişisel bilgin karşı taraf ve 3. kişilerle paylaşılmaz.

Eğer ağır ve nakliye gereken bir eşyan var ise Barty – Octovan anlaşması ile çok uygun fiyatlara gönderim yapabilirsin.

Ayrıntıları Barty uygulamasında!

REFERANS KODU : UYV5UKO

Barty App İndirmek için Ne Yapmalıyım?

Barty Uygulaması AppStore ve Google Play Markette Bulunuyor. Vermiş olduğumuz linklerden direk indirip kazanç Sağlamaya başlayabilirsiniz.

BPuan Kazanmak için Bunlarıda Yapınız

Barty uygulamasını indiriyoruz kayıt olurken UYV5UKO Kodunu giriyoruz ve 220 puan ile başlıyoruz.

Diğer promosyon kodları aşağıdadır.
MULTNT Koduyla 250 PUAN
000200 Koduyla 250 PUAN
150SOL Koduyla 250 PUAN
Vodafone Fırsatlar Dünyasından Bartyde geçerli 250 PUAN kodunu ücretsiz alabilirsiniz
Çek Kazan uygulamasından anket doldurarak 250 PUAN kodu kazanabilirsiniz
Bu promosyon kodlarını da promosyon kodu yerine yazdıktan sonra toplamda 1000 puan kadar oluyor.

İster steam random key cüzdan kodu isterseniz Valorant point alabilirsiniz. Sağlıklı günler

EXTRA KAZANÇ OLARAK : CHİLİZ NEDİR?

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]