Stellar(XLM) ve Xlmwin Nedir?

Xlmwin Stellar, dijital para birimlerinin herhangi bir döviz çifti arasındaki sınır ötesi işlemlere izin veren fiat döviz transferlerine yönelik açık kaynaklı, merkezi olmayan bir protokoldür. Stellar protokolü kar amacı gütmeyen, Stellar Development Foundation tarafından desteklenmektedir. (Wikipedia)

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN

Xlmwin ile Nasıl Kazanırım?

XLMWin sitesinin kullanımı basittir. Öncelikle Havuz Kazançlarıyla başlayabilirsiniz.
Belirli süre aralıklarıyla havuz kasasından hakkınıza düşen payınızı alın. Bu XLM miktarlari random belirlenir, olasılık tablosu xlmwin havuz sayfasında gösterilir.
Uzun vadede en çok kazandıran sistem ise Referans Programı’dır. Piyango çekilişleri kazançlarınızı katlamak için en doğru yerdir. Ayrıca Diğer Kazançlar kazançlarınızı katlamak için xlmwin en doğru yerdir.

30tl ödeme ücretsiz xlm kazan

xlmwin ile 30tl ödeme ücretsiz xlm kazan

Kazandıklarımı Nasıl Çekebilirim?

WebSitesi üzerinde kazanmış olduğunuz Stellar(XLM) bakiyelerinizi istediğiniz borsa veya soğuk her hangi bir cüzdana çekebilirsiniz. Size önerebileceğimiz < Binance > Borsasını kullanabilirsiniz.

Yada zaten kullandığınız bir cüzdan var ise; Çekme Talebi kısmından minimum 5 XLM çekim yapabilirsiniz.

Ödeme Talepleri Ne Kadar sürede Onaylanır?

Ödeme taleplerinde bulunan kullanıcılar şunu bilmeliler ki ödemeler çoğu zaman otomatik yapılmaz. Özellikle bazı kullanıcılar;
Şüpheli listesine alındıysa eğer bu gönderimler bazen 48 saati bulabilmektedir.
Normal şartlarda ödeme talepleri gün içerisinde ödenecektir, lütfen canlı destek hattı üzerinden “ödemem ne zaman yapılacak?” gibi sorular sormayınız.
Eğer ki şüpheli bir işlemde bulunmadıysanız maximum 10 saat içerisinde gönderilecektir, bu bazen 10 dakika içerisinde de gerçekleşebilir.
Tüm ödemeler manuel olarak yapılmaktadır, kullanıcıların yanlış Cüzdan adresi veya MEMO kodu girmesi durumunda sorumluluk tamamen ona aittir.
Gönderim yapmadan önce tekrar doğruluğunu kontrol ediniz, yanlış yazdıysanız gönderimden önce İPTAL edebilir tekrar talepte bulunabilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Xlmwin Hesabıma Bakiye Ekledim Ne Zaman Hesabıma Yansır?

Site üzerine bakiye eklediğiniz taktirde yapmanız gereken ufak bir işlem daha vardır, gönderim yaptığınız borsa şirketi veya
Cüzdan üzerinden gönderim yapıldığına dair kanıt niteliğinde olan txtID kodu dediğimiz transaction kısmını Bakiye Ekleme sayfasındaki
Kutucuğa girip işleminizi onaylamanız gerekmektedir. Bu txtID’ler yalnızca sizin hesabınızdan eklenilebilir. Lütfen Bakiye Ekleme sayfasındaki Açıklamaları dikkatlice okuyunuz, eğer ki halen daha problem yaşıyorsanız destek ile iletişime geçebilirsiniz.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 3 Ortalama: 5]