Pi, Kripto madenciliği yapmak zordur. Kriptoya yatırım yapmak risklidir. Çoğumuz kripto para birimi devriminin dışında kaldık. Referans Girilmesi Zorunludur. Sistem Bu şekilde çalışıyor.

Pi Network Nedir?

Kripto madenciliğini kolaylaştırır. Çığır açan teknoloji, pilinizi boşaltmadan telefonunuzda madencilik yapmanıza olanak tanır.

Dünya giderek dijitalleştikçe, kripto para birimi, paranın evriminde bir sonraki doğal adımdır. Pi, sıradan insanlar için ilk dijital para birimidir ve dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesinde önemli bir adımı temsil eder.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Misyonları : Sıradan insanlar tarafından güvence altına alınan ve işletilen bir kripto para birimi ve akıllı sözleşmeler platformu oluşturun.

Vizyonları : Dünyanın en çok kullanılan kripto para birimi olan Pi tarafından desteklenen dünyanın en kapsamlı eşler arası pazarını inşa edin.

Pi Nedir?

Pi, kripto madenciliğini kolaylaştırır. Çığır açan teknoloji, pilinizi boşaltmadan telefonunuzda madencilik yapmanıza olanak tanır.

Pi Nasıl Kullanılır ?

Pi kazanmak için her 24 saatte bir giriş yapıp kazımı başlatmak üzere yıldırım sembolüne basın. kazım yaparken güvenilir arkadaşlarınızı ve ailenizi topluluğa katılmaya davet ederek saatlik kazancınızı arttırabilirsiniz. 3 günlük kazımdan sonra güvenlik çemberinizi oluşturarak kazancınızı arttırabilirsiniz. bu çember ağın genel güvenliğine katkıda bulunacaktır. ağa önce dahil olan üyelerin, kendilerinden sonra gelenlerden daha yüksek oranla kazım yaptığını aklınızdan çıkarmayın.

Kazım yapmak için uygulamayı açık bırakmanıza gerek yoktur. pi kazmak telefonunuzun performansını etkilemez, pilinizi tüketmez ve internet veri paketinizi harcamaz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Pi – Cep telefonlarında madenciliği etkinleştirmek

Çekirdek Ekibi, benimsemenin önündeki bu önemli engelleri belirledikten sonra, sıradan insanların madencilik yapmasına (veya işlemlerin dağıtılmış bir kaydındaki işlemleri doğrulamak için kripto para birimi ödülleri kazanmasına) izin verecek bir yol bulmaya başladı. Bilgiyi tazelemek gerekirse, dağıtılmış bir işlem kaydı tutmanın ortaya çıkardığı en büyük zorluklardan biri, bu açık kayıttaki güncellemelerin hileli olmamasını sağlamaktır.

Bitcoin’in kaydını güncelleme süreci kanıtlanmış olsa da (güvenilirliği kanıtlamak için enerji / para harcıyor), çok kullanıcı (veya gezegen!) Dostu değil. Pi için, son derece kullanıcı dostu olacak ve ideal olarak kişisel bilgisayarlarda ve cep telefonlarında madenciliği mümkün kılacak bir fikir birliği algoritması kullanma ek tasarım gereksinimini getirdik.

Mevcut fikir birliği algoritmalarını karşılaştırırken (işlemleri dağıtılmış bir deftere kaydeden süreç), Stellar Mutabakat Protokolü, kullanıcı dostu, mobil öncelikli madenciliği mümkün kılmak için önde gelen aday olarak ortaya çıkıyor.

Stellar Consensus Protocol (SCP), Stanford’da Bilgisayar Bilimleri profesörü olan ve aynı zamanda Stellar Development Foundation’da Baş Bilim Adamı olarak görev yapan David Mazières tarafından tasarlanmıştır . SCP, dağıtılmış bir defterde yapılan güncellemelerin doğru ve güvenilir olmasını sağlamak için Federe Bizans Anlaşmaları adlı yeni bir mekanizma kullanır.

SCP, 2015’ten beri faaliyet gösteren Stellar blok zinciri aracılığıyla pratikte de konuşlandırılıyor .

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Referans Kazancı Nedir?

Pi Davetiye sistemi ile çalışan bir uygulamadır ve başlamak için bir referans koduna ihtiyacınız olacaktır.
Pi kazmaya başladıktan sonra da takımınızı genişletmek için davet kodunuzla kendinize yeni referanslar bulmanız gerekecek.
Tam da bu noktada PI Türkiye olarak sizleri daha hızlı geliştirmek ve hızınıza hız katmak üzere Referans Programı’nı oluşturduk.
Referans Programımız PI Network’e katılmak isteyen kişilere, mevcut üyelerimizin davet kodları arasından rastgele seçilen bir tanesi ile üye olma imkanı sunuyor. Böylelikle mevcut üyelerimiz takımlarını genişletmiş olurken yeni üyeler de kendinden sonra üye olacak kişilere tavsiye edilmek üzere davet kodunu sisteme bırakabiliyor!

Pi Network Nasıl İndirilir?

Pi Uygulaması AppStore ve Google Play Markette Bulunuyor. Vermiş olduğumuz linklerden direk indirip kazanç Sağlamaya başlayabilirsiniz.

EXTRA KAZANÇ OLARAK : CHİLİZ NEDİR?

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]