OM Lira Ethereum ağı üzerinde çalışan, ERC-20 uyumlu bir kripto paradır. OM Lira ERC-20 destekleyen tüm kripto cüzdanları ile gönderilip alınabilir.

OM Lira online yemek siparişi verirken OM platformu üzerinde kullanılabilir. Ayrıca anlaşmalı iş yerlerinde ödeme yapmak için kullanılabilir. OM Kart’a OM Lira yüklenerek de yemek kartı veya ödeme kartı şeklinde kullanılabilir. Ayrıca OM Cüzdan üzerinde kullanıcılar arası transfer işlemlerinde ve diğer işlemlerde kullanılabilir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ülkemizde e-ticaret sektörü maalesef tekelleşme yüzünden ilerleme kaydedememektedir. Düşük komisyon oranlarına sahip alternatif projelerin olmamasından dolayı mevcut platformlar işletmelerden %15-20’ye kadar komisyon alabilmektedir. Bu yüksek komisyon oranları hem işletmelerin ürünlere yüksek fiyat yazmasına neden olup, ülkede enflasyonun artmasına yol açmaktadır. Ayrıca büyük işletmeler ile rekabet edemeyen ve %15’e varan komisyonlar yüzünden kâr edemeyen küçük işletmeler sistemin dışına itilmektedir.

OM projesi küçük büyük fark etmeksizin tüm restoran ve diğer işletmelerinin komisyon oranlarını dert etmeden OM çözümlerine üye olabilmesini hedeflemektedir. Rekabetçi yapısı ile daha düşük komisyon oranları sunabilen OM projesi daha fazla restorana erişebilecek ve aynı ürünler için farklı platformlara kıyasla daha düşük fiyatlar sunabilecek.

OM projesini değerli kılan OM Lira ise siparişlerde kullanılabilecek ve OM Lira ile ödeme yapılan siparişlerde üye işletmeden alınacak komisyon oranı müşterilere doğrudan indirim olarak yansıyacak. Böylelikle ödeme yöntemi olarak OM Lira’yı tercih eden kullanıcılarımız hâlihazırda farklı platformlara göre daha uygun fiyatlı olan menü ve ürünler üzerinden ikinci bir indirim kazanmış olacak.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

OM Lira’nın gerçek hayatta bir kullanım alanının olması, Ethereum tabanlı bir kripto para olması ve dileyen kullanıcılar satın aldıkları OM Liraları diledikleri gibi transfer edebildikleri için diğer sadakat veya özel puanlama sistemlerinden daha avantajlıdır. Ayrıca belirli şartları taşıyan kullanıcılarımız belirli dönemlerde farklı ödüller elde edebilecekler. Böylelikle sadakat puanları transfer edilebilen ödüllere dönüşmüş olacaktır.

OM Lira’nın kullanım alanı geniştir. Yalnızca yemek siparişleri değil, ilerleyen dönemlerde farklı sektörlerde de ödeme yöntemi olarak kullanılmasının önünde hiçbir engel yoktur. OM Cüzdan sahibi herkes dilediği gibi transfer ücreti ödemeden OM Lira gönderebilir ve ödeme yapıp ödeme alabilir.

OM Lira’da çekirdek satış, airdrop, önsatış ve normal satış süreçlerinde aktif referans programı uygulanacaktır. Aktif referans programı, referans olunan kişinin satış süreçlerinde OM Lira satın alması durumunda ödül OM Lira kazanmanızı sağlar. Aktif referans programının amacı OM Lira’nın tanıtımını yapmak ve hedeflerimizi daha iyi gerçekleştirebilmek için daha fazla destekçiye ulaşabilmektir.

50 TL Değerinde OM Lira kazanmak için tek yapmanız gereken adresini ziyaret edip Airdrop için kayıt olmak!
Ayrıca airdrop’a kayıt olduktan sonra paylaşacağınız referans linki ile airdrop’a kayıt olan herbir kullanıcı içinde 10TL değerinde 50 OM Lira kazanabilirsiniz.
OM Lira Türkiye’de online yemek siparişi verme platformu olarak hizmet vermeyi hedeflemekte ve airdrop’a katılım için herhangi bir yatırım miktarı bulunmamaktadır. OM Lira Airdrop’u 1 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olup, 1 Ocak 2021 tarihinden sonra Ethereum cüzdanlarına gönderilecektir…

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]