Para Kazanmanın Kolay Yolu Sloganıyla  2019 Aralık ayında İzmir’de faaliyette  olan He-Ka Yazılım tarafından Görev Yap Para Kazan sistemiyle üyelerine  ek gelir kazandırmak amacıyla kurulmuş  Ücretsiz bir uygulamadır.

Nedir Bu Görevler;
Firmamızın müşterilerinden almış olduğu Reklam talepleridir.

Neden Ücretsiz;
Görevix ile üyelerimizin ortak kazanç noktasında işbirliğin uzun süre devam etmesini arzu ettiğimiz için Ücretsizdir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Nasıl Üye Olabilirim;
Gorevix.com web sitemizden veya Google Play Store’dan telefonunuza indirerek Üye ol bölümünden (https://gorevix.com/panel/kayit-ol ) bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra cep telefonunuza gelen doğrulama kodunuzuda yazdığınız takdirde uygulamamıza üye olmuş olursunuz.
Sistemimize 16 Yaşından büyük TC vatandaşı olan herkes Ücretsiz üye olabilir.
Çok Yakında İOS Uygulamamızı da faaliyete geçireceğiz.

Nasıl Kazanacağım;

Sitemize üye olduğunuz andan itibaren kazanmaya başlayacaksınız.  Firma olarak müşterilerimizden almış olduğu muz Reklam taleplerini sisteme yükleyecek ve siz değerli üyelerimiz & İş Ortaklarımız sisteme giriş yaparak tüm görevler kısmında bulunan görevleri eksiksiz ve doğru olarak yaptığınız takdirde o görev için belirlenen miktar bakiye olarak hesabınıza eklenecektir.
Sistemimizde bulunan Referans sistemimiz sayesinde daha fazla kazanacaksınız. Uygulamamızı eşinize, dostunuza, sevdiklerinize para kazanmasını istediğiniz tanıdıklarınıza uygulamamızın tanıtımını yaparak onlarında kazanmalarını sağlayabilir ve size bağlı olan bu üyelerin yapmış oldukları görevlerden elde ettiği kazançlardan da  % 10 kazanacaksınız. ( Bu kazanç onların kazançlarından düşülmemektedir. )Örnek; Siz Ahmet adında ki tanıdığınızı Referans Numaranızla sistemimize üye olmasını sağladınız. Ahmet 100 tllik görev yaptığında sizde 10 tl kazanmış olacaksınız.

Unutmayın; Üyelik Ücretsiz olduğu için Referansınızla Sisteme ne kadar çok üye kayıt olursa sizde o kadar çok kazanmış olursunuz.    
İler ki aylarda oluşturulacak İş Ortağımız Olun bölümünün aktif olmasıyla birlikte amacımız sizlerle birlikte daha iyi seviyelerde kazanç elde temek arzusundayız.

Paramı Nasıl Alacağım;

Yapmış olduğunuz görevlerden ve size bağlı üyelerden elde ettiğiniz kazançlarınızın toplamı 50 TL ve üzeri olduğu takdirde Panelinizde bulunan Ödeme Talebi bölümünden bize bildirim gönderdiğinizde Telebinizi takip eden En Geç 48 Saat içerisinde ödemenizi yine Panelinizde bulunan Kullanıcı Ayarları bölümünde oluşturduğunuz Banka Hesabınıza gönderilecektir.

REFERANS ŞARTI VAR SİSTEMDE

Referans Numarası

54325403

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]