Wintub, çevrimiçi olarak yaptığınız her şey için video izlemek için para kazanmak için en popüler çevrimiçi yerdir. Eğlenceli videolar izlerken Para kazanın, sonunda Paypal, WebMoney, Bitcoin ve daha fazla seçenekten nakit alabilirsiniz .. Wintub zaten üyelerine ödeme yaptı. Cüzdanınıza nakit koyun. Bugün ücretsiz katılın.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1. Site nasıl çalışır?

Wintub’da Yüksek değerli reklam şirketleri ile çalışıyoruz.

Peki wintub süreci nasıl çalışır?
sizin için sunduğumuz reklamları ziyaret ederek bizimle para kazanabilir ve tavsiyelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2. Sitemizi kullanarak bu şartları kabul etmiş olursunuz

2.1 Sitemizi kullanarak, bu kullanım şartlarını kabul ettiğinizi ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, Sitemizi kullanmamalısınız.

3. Site üyeliği ve kullanımı

3.1 Kişi başına bir hesaba izin verilir. Diğer aile üyeleri veya yakın arkadaşlar adına ara sıra geri ödeme işlemi gerçekleştirmenizden memnuniyet duyarız. Bu her zaman adil kullanıma tabidir ve bir hesap diğer pek çok kişi adına alışveriş yapmak için kullanılmamalıdır.

3.2 Siteye kaydolmak için kullanılan e-posta adresinin yasal sahibi hesap sahibi olarak kabul edilir. Hesabı kullanarak üçüncü bir tarafça kazanılan Nakit Paralar, işlemi kendiniz yapmış gibi hesaba yatırılacaktır.

3.3 Sitemizin her türlü kullanımı, ilgili tüm taraflardan tam yetki alındığı varsayılarak yapılır. Bu, işverenler, arkadaşlar, aile ve işletmeleri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

3.4 Üyeliği reddetme ve bu kullanım şartlarına uygun olarak herhangi bir hesabı sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]