Cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve “x” harfi globalliği ifade ederken “i” ingenius kelimesinden hünerli anlamını taşımaktadır. Site İngilizce dilinde ve globaldirTürkçe dil desteği bulunmamaktadır. Dünya çapında oyuncuların oyun oynayarak hem eğlenip hem de kazandığı browser oyunudur.

– Oyunun Amacı: Eğlenirken hiçbir ücret ödemeden para kazanmak

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

– Oyun Nasıl Oynanır: Kayıt olduktan sonra başlarken Construction Worker (İnşaat İşçisi) ni geliştirmek üzere oyun ekranı karşınıza gelir. 2000 puan ve 4 domates yiyecek verilir. Yiyecekler e tıklayarak işçinizin açlık seviyesini korursunuz. %1 – %100 arası işçiniz tam performans üretim yapar. Üretim ürünleri tuğla, agrega ve çeliktir. Yiyeceklerinizin levelleri vardır.
Level 1 = Sadece tuğla üretir.
Level 2 = Hem tuğla hem de agrega üretir.
Level 3 = Tuğla , agrega ve çelik üretir.


Ürünleri satarak puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla ister yeniden yiyecek alırsınız. Eğer işçiniz aç kalırsa üretim durur. Sağlığınız eksilmeye başlar. Sağlık biterse dönüştürülmeyen puanlarınız besleme sırasındaki yiycekleriniz silinir. Dönüştürdüğünüz xrp ve satın aldığınız yiyecekler kalır.

İsterseniz oyun içi dönüşüm ile paraya çevirebilirsiniz. 400 bin puan = 1 XRP ile sabit oran vardır. Paranızı Dogecoin ve Tron ile çekme alternatifiniz vardır. Ürünleri puan a dönüştürme satım işlemi sonrasında tecrübe puanı otomatik olarak kazanırsınız. Ayarlar bölümünden takip edebilirsiniz. Tecrübe puanı sizi üst levele taşır. Üst levelde yüksek getirili ürünler elde edersiniz.

Yani 1 level de iken domatesiniz vardı . 2. levelde hem domates hemde peyniriniz olur işçinizi beslemek için. Oyun içi bonus vardır. 24 saatte bir defa olmak üzere 400 – 4 000 puan arası bonus alabilirsiniz. Oyunda ayrıca mutfak bölümü vardır. Burası çok önemlidir.

İşçiniz için yiyecek aldıktan sonra aynı zamanda marketten “make food” seçeneği ile tohum alıp mutfakta %50 indirimli fiyat ile ürün elde edebilirsiniz. Bu 6 aşamalı sistem ile oluşturulmuş. Bana göre en eğlenceli kısmı burası.

Help kısmından oyun hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. Notification zil resimli kısımdan güncel haberleri takip edebilirsiniz. Şu an Beta süresinde oyun. Video ile tanıtım yapanlar %10 promosyon bonus bildirimi var şu anda. Oyun her ay sonunda sağlık ve açlık sıfırlamasına gider. Dönüştürülmeyen puanlar ve besin sırasında bekleyen yiyecekler silinir. Xrp ve satın aldığınız yiyecekler silinmez.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]