Siteyi duymuşsunuzdur, kullanıyorsunuzdur veya henüz araştırma aşamasındasınızdır. Tavsiyem kesinlikle bulaşmayın. ÇÖP bir site.
Kafasına göre “ban” atıyorlar. Sitede kredi kasıyorsunuz, ödeme alabilmek için birde o kredileri TL ye çevirmeniz gerekiyor. Kredi biriktirdim, TL ye çevireceğim sayfaya giriyorum çalışmıyor. Destekten mesaj attım verdiği hatayı yazdım, hesabı kapatmışlar
Ben fazla emek harcamadım en azından başında hesabı kapattıkları iyi oldu. Sitenin yönetiminin ne olduğunu görmüş oldum.

Ama ödeme alanlar var diyen çıkacaktır
Ödeme alan olsa ne fark edecek? 100 kişi talep eder, çok kazananları veya yarısını banlar. Ödeme alanlar eheheh aldım ben site güzel diye devam eder, sonraki ödeme taleplerinde banlanır.

Siteye girdiğinizde adblock olmasına rağmen acayip kasan ve adblock’un bulduğu 400 küdür reklama rağmen “FREE” kullanıcılarına kazandırdığı para günlük sadece 0.40 TL
Birde premium üyelik koymuşlar
Free kullanıcılarına koydukları günlük 200 işlem limitini premium alarak kaldırabiliyorsunuz.
Ama durun daha komik yanı bitmedi. Premium alsanız bile bir işe yaramayacak çünkü: sitede o kadar yapılacak etkinlik yok.
FREE üyelikle 2 günde bitirirsiniz tüm etkinlikleri. Ondan sonra boşa yeni etkinlik gelse de kredi kassam diye beklersiniz.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 13.06.2020

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 2 Ortalama: 1]