2018 yılında kurulan ve Teknopark İstanbul’da ilk faaliyetlerine başlayan Bitay Teknoloji, Kripto Paralar alanında teknolojik ve yerli çözümler üretebilme vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bitay Teknoloji olarak kendi Yazılım Firmamız olan Türkinvest’in yazdığı ve Yıldız Teknik Üniversitesinden atanan 2 Akademisyen ve 1 Bilirkişinin inceleyip, gelişimine katkı sağladığı borsamız; Kripto Paralar alanında sunduğu teknik,finansal ve ticari fırsatlar eşliğinde, yapılan araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla yüksek teknolojiye sahip, aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer yaratma potansiyeli sebebiyle Devlet desteği de almaya hak kazanmıştır.

Bitay Teknoloji, TeknoPark Proje olma ana kriteri olan;

İthal ikame veya ihracat potansiyeli olan yüksek/ileri teknolojik ürün geliştirme potansiyeli,

Yenilik geliştirme potansiyeli,

Teknolojik bilgi üretme potansiyeli,

sağlaması sebebiyle Yıldız Teknik Üniversitesi Araştırma Geliştirme Projesi olmuştur.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ülkemizdeki Kripto Para alanında yaptığı Teknolojik yenilikler bakımından, inovatif gücünü kullanarak, öncelikle ülke içinde ve sonrasında uluslararası platformlarda rekabet edilebilecek alt yapıyı oluşturmuş ve buna istinaden de AR-GE Projesi olmuştur. Bu gücünü Platform üzerinden 120 farklı dil desteği ve 117 farklı Ülkenin para birimini kullanıcılarına sunarak Uluslararası düzeyde rekabet edebileceğini ispat etmiştir.

Kripto Para alanında geliştirdikleri kazanım konularında araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmekte olan Bitay Teknoloji tamamen %100 yerli ve Proje Kodu: TRK003 – Blockchain

BSTB, 051529 Proje Kodu ile Türkiye’deki devlet desteği almış ilk ve tek Kripto Para borsasıdır.

BTY Nasıl Kazanılır?

BTY kazanmak ve biriktirmek oldukça kolaydır. Bitay uygulamasıyla işlem yap, arkadaşını işlem yapmaya davet et ve anında 5 BTY kazan! Üstelik anında davet ettiğin arkadaşına da 5 BTY kazandır!

Ayrıca Bitay’da ilk yaptığınız 500 TRY üzeri ya da eşdeğeri kripto para alım ya da satım işleminde anında 10 BTY daha kazanma fırsatı sunuyoruz.

Bunlarla da bitmedi! Her 100 TRY’lik komisyon ödemenizde de 5 BTY hediye!

BTY’yi öğrenerek bile kazanmak mümkün. Özel hazırladığımız eğitim videolarımızı izleyerek de BTY kazanabilirsiniz.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]