WowApp, gerçek para kazanmanıza ve İyilik Yapmanıza izin veren ÜCRETSİZ ve benzersiz topluluk. Şu anda ödüllendirmeden gerçekleştirdiğiniz aktivitelerin sonucunda bu ödülleri kazanırsınız: iletişim kurmak, haberleri okumak, web’de gezinmek, oyun oynamak, cep telefonunuzu açmak, çevrimiçi alışveriş yapmak, anketlere katılmak veya görevleri yerine getirmek.

Kazanç Yöntemleri
Nasıl Paylaşıyoruz

WowApp, her gün yaptığınız aktivitelerden Kazanç Elde Etmeniz ve İyilik Yapmanız için 8 benzersiz yol sunar.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sohbet ederken, haberleri okurken, ücretsiz aramalar ve görüntülü görüşmeler yaparken, dosyaları paylaşırken ve çok daha fazlasında kazanın ve iyilik yapın.

Bilgisayarınızda ve Wowapp.com platformunda WowApp etkinliklerinizle kazanın ve iyilik yapın.
Video izlemek, bir uygulamayı yüklemek, oyunda belirli bir seviyeye ulaşmak gibi eğlenceli ve ilgi çekici aktiviteleri gerçekleştirerek anında gerçek para kazanın ve İyilik Yapın.
WowApp’te üyeler yüzlerce eğlenceli oyunu çevrimiçi oynayabilir ve eğlenirken para kazanabilir ve İyilik Yapabilirler. Herkesin zevkine uygun oyun kategorileri var: aksiyon, macera, savunma & strateji, spor & yarış ve daha birçok.
Üyelerimiz, dünyanın dört bir yanındaki 10,000’den fazla online mağazadan 42 milyondan fazla ürün arasından seçim yapabilir.
Smart Web ile internette gezerek, haberleri okuyarak, anketlere katılarak ve çevrimiçi alışveriş yaparak WowPara kazanabilir ve İyilik Yapabilirsiniz. Bilgisayarınız için tarayıcı uzantısı Chrome ve Firefox’ta kullanılabilir.
WowApp üyeleri, WowApp dışındaki cep telefonlarını ve sabit hatları kolayca en düşük tarifelerle arayabiliyorlar. Her ücretli arama, WowPara ile ödüllendirilir ve İyilik Yapabilirsiniz.
Smart Slide ile, telefonunuzun kilit ekranı daha da akıllı hale geldi! Favori konularınızdaki makaleleri okuyabilir ve okunmamış iletileri ve bildirimleri kontrol edebilirsiniz. Artık Android telefonunuzu her kullandığınızda iyilik yapabilirsiniz.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 1 Ortalama: 5]