KAYLI, kripto para madenciliği konusunda uzmanlaşmış, teknolojik olarak gelişmiş bir altyapı şirketidir. Ana faaliyeti, kullanıcıya sizin için çeşitli kripto para birimi ve günlük kar seçenekleriyle madencilik ekipmanı barındırma konusunda profesyonel hizmetler sunmaktır.

Platformdaki kayıt düğmesine tıklayın. Bilgilerinizi girin ve başarıyla kaydolun.

*Kullanıcının yalnızca bir hesabı olmasına izin verilir. Bu kuralın ihlali durumunda yönetim açıklama yapmadan kullanıcıyı engelleme hakkına sahiptir.

Her gün yatırdığınız tutarın %1 ila %3’ü + tavsiye bonusları kazanabilirsiniz.

KAYLI pazarlama seviyeleri kullanılarak tasarlanmıştır. Bir kullanıcı ne kadar güç satın alırsa, seviyesi o kadar yüksek olur. Karlılık doğrudan elde edilen seviyeye bağlıdır. Başlangıçta kullanıcı günde %1 alırsa, madencilik için mevcut gücün artmasıyla karlılık günde %3’e kadar büyüyebilir.

Karlılık hesaplayıcısını kullanarak karınızı hesaplayabilirsiniz. Bu bölümde ekipmanın yatırım miktarını ve çalışma süresini belirterek tahmini kârınızı hesaplayabilirsiniz.

Platform, Perfect Money, Litecoin, Stellar, Dogecoin, Zcash, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Tron, Ethereum, Ripple gibi ödeme sistemlerini kullanımınıza sunmaktadır.

Bakiyenizi yatırmak için hesabınıza giriş yapmanız ve ardından “Bakiye” sayfasına gitmeniz gerekir. Ardından, sağlanan ödeme sistemlerinden birini seçin (yalnızca USD cinsinden depozito için gereken tutarı belirtin) ve “Para Yatır” düğmesine tıklayın. Sistem sizin için para yatırmanız gereken cüzdan adresini üretecektir. Depozito yatırıldıktan sonra kripto para madenciliği için güç satın almanız gerekir.

KAYLI, blok zinciri ağını etkileyemez ve depozitonuzun işlenmesini hızlandıramaz. Depozito şirket tarafından alınır alınmaz, otomatik olarak bakiyenize yatırılacaktır.

Bakiyenizi doldurduktan sonra, “Maden Gücü Satın Al” sayfasına gitmeniz gerekir. Güç satın almak istediğiniz tutarı ve ödeme sistemini belirtmeniz gerekir. Sağlanan üç kripto para madenciliği yönteminden (SCRYPT,SHA-256,ETHASH) birini seçin ve “Maden Gücü Satın Al” düğmesine tıklayın. Güç satın alındıktan sonra madenciliği etkinleştirmeniz gerekir.

Hesabınıza giriş yapmanız, ardından “Madencilik” sayfasına gitmeniz ve sağlanan üç kripto para madenciliği yönteminden (SCRYPT, SHA-256, ETHASH) birini seçmeniz gerekir. Ardından power pointer’ı istediğiniz gibi hareket ettirerek madenciliği etkinleştirin. Belirli bir kripto para birimini madencilik yapmak veya birkaç kripto para birimi arasında dağıtmak için kullanabileceğiniz %100 güce sahipsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kripto para madenciliği gücü bir madencilik çiftliğinde bulunur, bu nedenle ekipmanınız kripto para madenciliğini hiçbir şekilde etkileyemez. Siteyi kapatabilir ve cihazınızı kapatabilirsiniz. Gücünüz kişisel hesabınızda herhangi bir para birimini madenciliğe ayarlıysa, pazarlamaya göre kar elde edersiniz.

Hesabınıza giriş yapmanız, ardından “Bakiye” sayfasına gitmeniz ve “Hesaptan Para Çek”e tıklamanız gerekir. Ardından ödeme sistemini, çekmek istediğiniz tutarı belirtin ve alttaki “Para Çek” düğmesine tıklayın. Platformun para çekme için minimum tutarları olduğundan, tutarı belirlerken dikkatli olun.

Kullanıcının bakiyesinde aşağıdaki değerler olduğunda kar çekilmesi mümkündür:

5 USD, 0.025 LTC, 10 XLM, 100 DOGE, 0.03 ZEC, 0.002 BTC, 0.01 BCH, 0.01 DASH, 100 TRX, 0.012 ETH, 10 XRP, 0.016 

Kullanıcılar tarafından satın alınan kripto para madenciliği gücü sürekli olarak çalışır.

KAYLI, para yatırma veya çekme işlemleri için finansal işlemler için ücret almaz. Ancak, kullandığınız bir dizi ödeme sistemi tarafından ücret alınabilir. Komisyon miktarı, kullandığınız ödeme sistemine bağlıdır.

 

EK KAZANÇ OLARAK : ÖDEME KANITLI COİN-BİRDS

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]