DogeTronic’e katılmak çok kolay. Öncelikle geçerli bir Dogecoin cüzdan adresine sahip olmanız gerekir. Sistemi kullanmaya başladığınızda cüzdan adresiniz kimliğiniz olur.Kazancınız 200 DOGE’ye ulaştığında, kontrol panelindeki para çekme düğmesine tıklayarak hepsini çekebilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Hafta sonları para çekme talebi yapılmamaktadır.

Para yatırmak çok kolaydır. Sistemi ilk kullanmaya başladığınızda, sizin için benzersiz bir para yatırma cüzdanı oluşturuyoruz (Hesabınızın güvenliği nedeniyle her para yatırma talebinde değişiyor). Bu şekilde size özel bir para yatırma cüzdanınız ve daha önce vermiş olduğunuz bir para çekme cüzdanınız olur. Para Yatırma butonundan para yatırma cüzdanını görebilirsiniz. Mevduat alt limiti 150 DOGE olup, bu limitin altındaki tutarlar dikkate alınmayacak ve hash gücüne dönüştürülmeyecektir.

Minimum para yatırma limiti, tek seferde yatırabileceğiniz en küçük miktardır. Bu 200 DOGE’dir. Baz limitin altında para yatırmamalısınız. Ancak bunu yaparsanız, DogeTronic API ilgili hash gücünü hesaplayamaz ve yatırdığınız para geçersiz olur. Ve iade edilmez.

Arkadaşlarınızı davet ederek kazancınızı artırabilir ve yatırımlarından %10 bonus alabilirsiniz. Para yatırmazlarsa kazancınızı artıramazsınız.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

DogeTronic AI, maksimum 24 saat içinde para çekme işlemini onaylar ve gönderir. Sadece hafta sonları para çekilemez. Talepler onaylandıktan ve ödemeler gönderildikten sonra işlem tablonuzda bir TX kodu görünecektir. Oradan durumunu takip edebilirsiniz.

Pano sayfasında bir kar hesaplayıcı var. Yatırmak istediğiniz tutarı girebilirsiniz ve size iade oranlarını gösterecektir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]