Hayatları daha iyi hale getiren fikirlerin farkındayız. Picus, şehir içinde teslim edilmek üzere otonom uçan araçların tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış genç bir şirkettir.

Ekibi DJI, Yuneec, 3DRobotics, Parrot ve diğerleri gibi endüstri devlerinde çalışmış uzmanlardan oluşmaktadır. Drone’ları, gıda maddeleri, yemeye hazır yemekler, ilaçlar, belgeler, ev eşyaları ve diğerleri gibi küçük boyutlu ürünler sunar. Ön sipariş üzerine posta ve teslimat hizmetleri için drone üretiyor. Şirketi girişim fonlarından ve özel yatırımcılardan yatırım çekerek üretimi artırmayı planlamaktadır.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Akıllı yatırımlar

Ürünlere yönelik artan talebi karşılamak ve üretim kapasitesini artırmak için özel yatırımları çekmek için bir program geliştirdiler. Picus, mevduatın faiz oranıyla gerçek bir işletme tarafından desteklenen bir yatırım programıdır.

Gelecekte teslimat

Dronlar birçok sektörde kullanılmaktadır ve insanlara yaşam, iş ve bilim alanlarında yardımcı olmaktadır. Ama her şeyden önce, drone’lar teslimat hizmetinde geleceğin ayrılmaz bir parçası. Bu alan, bazı ülkelerin hala insansız hava araçlarıyla ilgili sorunları olmasına rağmen, dünyadaki en dinamik gelişen alanlardan biridir.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 30.12.2020

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]