Lisanslı bir finans kurumu olarak, müşterilerini korumayı amaçlayan yasal gerekliliklere uymak zorunda: müşteri fonunun korunması, yüksek uyumluluk standartları ve yüksek güvenlik standartlarını korumak için düzenli denetimler yapılmaktadır.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 26.08.2020

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN

Avodron yatırım firması şuanda üye olan kişilere yatırım ödülü olarak 38$ hediye veriyor. Bu hediyeden yararlanmak için yukarıda vermiş olduğumuz linkten kayıt olabilir ve ödülünüzü alabilirsiniz.

3000 AVD ve 0,02 ETH hediyesi şuanki kur ile 38$ yapıyor.

SADECE ÖDÜL ALMAK İÇİN ÜYE OLABİLİRSİNİZ. SCAM olma olasılığı YÜKSEK bir sitedir.


Paranız, Avrupa Birliği E-Para Direktifi tarafından zorunlu kılınan Güvenli Ayrılmış Hesapta (SSA) güvende tutulur. Bu, paranızın AB’de saygın bir banka tarafından, mali işlemlerimizden bağımsız olarak korunduğu ve emanet edildiği anlamına gelir.

PCI uyumlu bir şirket olarak, ödeme endüstrisinde küresel bilgi güvenliği standardına bağlıyız.Avodron’daki teknik ve operasyonel standartlarımız, kart işleme işlemleri aracılığıyla iletilen verileri korur

Sektördeki en iyi uygulamalar doğrultusunda, tüm Avodron kullanıcılarının hesaplarını güvende tutması için 2-Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA) zorunlu kılınmıştır.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 26.08.2020

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]