EGELINKS.XYZ projesi , müşterileri web sitesine çekerek para kazanmanızı sağlar!

Yeni kullanıcılar çekin ve bonuslar kazanın! Her yeni ziyaretçi için 1.00 $ ve web sitemize kayıtlı her müşteri için 2.50 $ alacaksınız . Ayrıca , referanslarınızın kazancının % 35’i hesabınıza aktarılacaktır .

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN

Tahakkuk eden tüm fonlar, sistem katılımcısının kişisel hesabında biriktirilir ve 1 saat içinde bir banka kartına veya herhangi bir elektronik hesaba çekilebilir!

Tavsiyeleriniz kaydolduğunda veya yeni ziyaretçiler yönlendirme bağlantınız aracılığıyla web sitesine gittiklerinde kar elde edersiniz.

Yönlendirme , bağlantınızı kullanarak web sitesine erişen ve sisteme kaydolan bir kullanıcıdır. Ziyaretçi , web sitesine bağlantınız üzerinden erişen ancak kaydolmayan bir kullanıcıdır.

Her yeni tavsiye için 2,50 $ ve web sitesine gelen her ziyaretçi için 1,00 $ alacaksınız .

Ayrıca, yönlendirmelerinizin kazancının % 35’i hesabınıza tahakkuk edecek.

Sosyal ağlarda, e-postada veya SMS’de kişisel mesajlar kullanarak yönlendirmeleri ve ziyaretçileri kendiniz çekebilirsiniz. Bunu yapmak için, arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza bir yönlendirme bağlantısı göndermeniz ve onlara tıklamalarını istemeniz gerekir.

E-ticaret işine doğrudan internet kaynakları sağlıyoruz. Biz nişan kullanarak mevcut online mağazalara müşteri çekmek için EGELINKS.XYZ . Aşağıdaki gibi web sitesi işi yapısı şöyledir: Eğer getirmek yeni ziyaretçilerde, biz teşvik reklamverenlerin online iş çalışmalarımız için ödeme , kazanılan faiz hesabınıza yatırılmaktadır . Hizmetlerimizin maliyeti reklamı yapılan çevrimiçi platformlarda satış yapılmaması risklerini içerdiğinden, kazançlarınız sabit bir oranda ödenir. (ALINTI)

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]