Paypal kurucularından bir ekibin oluşturduğu ödeme platformu. Aşağıdaki linkten üye olana 1,077 Q Coin yükleniyor. 1 QCoin = 1 Dolar Olarak Değerlenmesi Bekleniyor.

Referanslı Üye Olma Linki > https://invite.initiativeq.com/SkkLIY-x8w/e

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Aşağıdaki QCoin’in Kendi Açıklamasıdır.
Q Değeri tahmininiz neye dayanıyor? Q ödeme ağının tahmini gelecek değerinin arkasındaki mantık şu şekilde özetlenebilir:

  • Alıcıların satıcıların henüz desteklemediği yeni bir teknolojiyi benimsemeleri çok zor olduğu için ödeme dünyası onlarca yıllık eski teknolojilerle sıkışmış durumda.
  • Q, erken benimseyenleri gelecekteki para birimi ile telafi ederek bu sorunu çözüyor. Bu, mevcut olanlardan çok daha üstün bir ödeme ağının oluşturulmasını ve benimsenmesini sağlar.
  • Hem teknolojik olarak üstün hem de yaygın olarak benimsenen bir ödeme ağı hem alıcılar hem de satıcılar tarafından tercih edilecektir.
  • Böyle bir ağın nihayetinde yıllık işlemlerde 20 trilyon dolarlık ödeme kartlarını geçmesini beklemek gerçekçidir.
  • Dünyadaki toplam para miktarı, kabaca dünyanın yıllık ekonomik faaliyetinin yarısıdır. Tüm Q para biriminin değeri böylece Q’nun yıllık hacminin yarısına (yani 10 trilyon $) ulaşabilir.
  • Alternatif bir veri noktası, gerçek ödemeler için neredeyse hiç kullanılmamasına rağmen (neredeyse tüm faaliyetler spekülasyondur) yaklaşık 1 trilyon dolara ulaşan kripto para birimlerinin değeridir.
  • Bu nedenle, Q’lerin gelecekteki toplam değeri birkaç trilyon dolara ulaşabilir. Şu anda 2 trilyon Q olduğu için, Q başına bir ABD doları hedefine ulaşılabilir.

Initiative Q sadece birkaç aydır piyasanın gündeminde. Günde 100.000 yeni kullanıcı çekiyor. Bu proje kapsamında sadece e-postanızı ve adınızı kaydederek, para biriminin (Q’lar) bir kısmını ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ancak, üye olan biri tarafından davet edilmeniz gerekiyor. Ne kadar erken kayıt yaparsanız o kadar fazlasını alabiliyorsunuz. Daha sonra başkalarının kaydolmasını sağlamaya teşvik edilirsiniz.

Forbes makalesinde belirtildiği gibi, Q’lar karşılığında para istenilmiyor. Kullanıcılar yine başkalarını platforma davet etmeleri için teşvik ediliyor. Her kullanıcı sadece belirli miktarda davet alabiliyor ve bir kez kullanıldıklarında “Girişimci Evangelistlere” yükseltebilirler.

Referanslı link: https://invite.initiativeq.com/SkkLIY-x8w/e

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]