MiningCompany, kripto para birimi madenciliği pazarında dünya lideridir. MiningCompany, bir dizi gelecek vaat eden kripto para birimi için madencilik gücünü kullanır ve her bir ortağı için uygun yatırım koşulları sağlar.

Mevcut fonların bakiyesini yenilemek ve MiningCompany’den kar çekmek için aşağıdaki ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz: Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Digibyte, Litecoin, Syscoin, Verge, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Payeer, Perfect Para.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Kripto para madenciliği için güç bir madencilik çiftliğinde bulunur, bu nedenle ekipmanınız kripto para biriminin çıkarılmasını hiçbir şekilde etkileyemez. Siteyi kapatabilir ve cihazınızı kapatabilirsiniz. Kapasiteniz, hesabınızdaki herhangi bir para biriminde madencilik yapacak şekilde ayarlanmışsa, pazarlamaya göre kar elde edersiniz.
Kullanıcılar tarafından kazanılan kripto para madenciliği gücü sınırsız olarak çalışır.
MiningCompany, ortaklarıyla çalışmaya alışkın kullanıcılar için sadık bir ortaklık programı geliştirdi. Affiliate programı 3 seviyeli bir sistemdir. Birinci seviye ortaklar, satın alınan kapasitenin% 7’si kadar bonus getirir. İkinci seviyenin ortakları, edinilen kapasitenin% 2’sini getiriyor. Üçüncü seviyedeki ortaklardan ortaklık bonusu% 1’dir.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 04.08.2021

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]