2017 yılında Koineks markası ile Türkiye’deki kripto para sektörüne ülkedeki en fazla kripto para çeşitliliği, en fazla anlaşmalı banka seçeneği, alanında en donanımlı müşteri hizmetleri ve ilk Bitcoin ATM’si gibi birçok yeniliği beraberimizde getirerek adım attık. Kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en büyük kripto para alım satım platformlarından olduk.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ülkemizde elde ettiğimiz başarı, edindiğimiz tecrübeler ve büyüyen hedeflerimiz doğrultusunda 2020 yılı itibariyle ABD’den aldığımız FinCen MSB ( Money Service Business ) lisansımız ile globalleşerek yeni marka ismimiz Thodex ile tüm dünyada hizmet vermeye başladık.

Yatırım güvenliği, kaliteli hizmet ve kullanıcı deneyimini en ön planda tutan Thodex ile kullanıcılarımıza dünya çapında kripto para deneyimi sunuyoruz.

Kredi kartı ya da banka kartınız aracılığıyla kolay ve güvenli bir şekilde BTC, ETH, XRP, BCH, LTC’i satın alabilirsiniz. Thodex ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri kaçırmamanız adına, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]