PeP, Güvenli bir şekilde hem alışverişte hem internette paranızı 7/24 sınırsızca kullanmanıza yardımcı olur.Sınırların ötesinde sunduğu fırsatlarla harcamalarınızda tasarruf sağlar.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Avantajlı Döviz Kurları
En avantajlı döviz kurları PeP müşterilerine özel artık cebinizde. PeP Visa Kart’ınızı, yurt dışı alışverişlerinizde kullanın, kur farkına yenilmeyin

Yurt Dışına Anında
Para Transferi
7/24 PeP hesabınızla istediğiniz zaman para transferi işlemlerinizi gerçekleştirin. Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeden anında işlemlerinizi halledin. Üstelik Türk Lirası hesabının yanında İngiliz Sterlini, Euro ve Amerikan Doları hesabı açabilirsiniz.

Para İste
PeP üyesi olsun ya da olmasın, paraya ihtiyaç duyduğunuzda sadece cep telefonu numarası girerek istediğiniz kişiden para isteyin, ödeme alın.

Akaryakıt Alırken Kazanmayı Unutmayın
Tüm Opet istasyonlarından gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişlerinizde size özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak için PeP Kart’ınızı kullanın. Dilerseniz PeP mobil uygulamasını kullanarak, ödemenizi aracınızdan inmeden yapın.

Ödemeleriniz Artık Kontrol Altında
Kurum ödemelerinizin, faturalarınızın veya aylık ödemelerinizin kontrolü artık cebinizde. Tüm işlemlerinizi tek bir yerden gerçekleştirin, paranızın kontrolünü kaybetmeyin!

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]