Reklam tıkla para kazan yani Paid to Click (PTC) sitelerinin ne kadar düşük kazançlar sağladığını artık öğrendik sanırım. Yoğun emek ama düşük kazanç olduğu için yavaş yavaş unutulmaya bile başlandı bu işler. PTC sitelerinin yerini artık browser eklentileri almaya başladı. BAT Browser, NETBOX, Presearch gibi internette gezinirken gördüğünüz, izlediğiniz her reklamda size kar payı veren firma ve projeler çıktı. OtemizPlus da bu felsefe ile yola çıkmış, tamamen yerli bir firma.

OtemziPlus Hakkında

Tamamen ücretsiz bir proje olan OtemizPlus tıkladığınız reklamlar karşılığında para kazandıran bir sitedir. Site üzerinden Google onaylı eklentiyi indirerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Eklenti tüm resmi prosedürlere uygun hazırlanmış güvenli bir yazılımdır.

Kayıt aşamasında sizden sadece Ad Soyad ve mail bilgileriniz isteniyor. Kayıttan sonraki aşamada da sizden sadece ödemenizin yapılacağı banka iban numarası isteniyor. Yani hiçbir şekilde gizliliğine önem verdiğiniz kimlik bilgileri, adres bilgileri vs istenmiyor.

Nasıl Çalışır?

Kayıt işleminden sonra site içerisinde yer alan Google Chrome eklentisini kurunuz. Önemli olan konu eklentiyi kurduktan sonra profil sayfanızdaki size özel kullanıcı kodunuzu eklentiye tanımlamaktır. Bu işlem gerçekleşmedikçe tıkladığınız reklam ücretleri bakiyenize yansımaz.

Ödemeler

Ödeme alt limiti 50TL ve dilediğiniz banka hesabına talep edebiliyorsunuz.

Referans kazancı bulunmamaktadır.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]