Cihaz kiralayabilmek için öncelikle web sitesine kayıt olmamız gerekiyor. Mining City şirketi Türkiye için de yeni hizmet vermeye başladı fakat kısa zamanda binlerce kişi tarafından tercih edilmiştir. Sizde BURADAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ: MINING CITY KAYIT.

Çok basit bir şekilde formu dolduruyoruz. Kayıt olduktan sonra Mail adresimize bir link geliyor. Onu tıklayarak mail adresimizi onaylıyoruz. Mail bazen önemsiz listesine düşebiliyor, dikkat etmenizde fayda var.

MINING CITY ( MADENCİLİK ŞEHRİ), GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRMEK VE BİTCOİN MADENCİLİĞİ ŞANSINI ARTIRMAK İSTEYEN İNSANLARI BİR ARAYA GETİREN BİR GİRİŞİMDİR.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mining City yatırımcıların dijital para birimi çıkarabileceği ve aynı zaman da madencilik yapmak isteyen diğer insanlarla ağını genişletebildiği bir projedir. Kısaca bizlere 1 Biz medencilik gücü sağlar, teknoloji ve bakımı hallederiz, size Bitcoin ödülünü almak kalır!” diyor. Mining City 2018 Haziran ayında Kıbrıs’ta Polonyalı bir girişimci tarafından kurulmuştur.
Mining City’nin Bitcoin üretim tesisleri dünyada elektriğin en ucuz olduğu 4. ülke olan Kazakistan’da dır.

Mining City; Kurmuş olduğu Bulut Madencilik sistemiyle bizlere teknik bilgimiz olmasa bile Bitcoin üretim olanağı sunmaktadır. Bizler bireysel olarak Bitcoin üretmek istediğimizde önümüze çıkacak olan tüm madencilik sorunlarını özel konteyner tesislerinde özel teknolojileri ve karlı anlaşmalarıyla Mining City çoktan çözmüş durumda. Mining City’de Bitcoin madenciliğinden anlamasak bile bize sundukları yatırım seçenekleriyle kolayca üretimin bir parçası olabiliyoruz. Aynı zamanda bu işi tavsiye ettiğimizde oluşacak alt ekiplerimizden extra para kazanabiliyoruz.

Neden Madencilik ?

Madenciler , matematik problemlerini çözmek için özel yazılım kullanan özelleştirilmiş bilgisayarlarla, her bloku çözmelerinin karşılığında belirli bir sayıda bitcoin alır. Bu, bitcoin üretmek için akıllıca kurgulanmış bir stratejidir çünkü aynı zamanda daha fazla insanın madencilik yapmasını da teşvik eder.

Madenciliğin Önemi

Bitcoin madencileri işlemleri onaylayarak Bitcoin ağının güvende tutulmasına yardımcı olurlar. madencilik, Bitcoin ağını istikrarlı, güvenli ve emnniyet içinde tutmanın önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Her gün bitcoin kazma makinesini korumak ve bakım yapmak için zaman harcamak için çok yorgunsunuz. MiningCity, bir Bitcoin madencilik projesidir (BTC), özellikle Mining City, yatırımcıların yönetim maliyetlerini en aza indirmesine yardımcı olurken, Bitcoin kazma performansını artırmak için madencilik ekipmanları, teknoloji ve bakım sağlayacaktır. fiziksel. Burada ekskavatör satın almak için yatırım yapacaksınız ve günlük hesabınıza kar akacak.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]