Japon iş adamlarının yaklaşık 6,5 milyon lira yatırımla Türkiye’de kurduğu dijital varlık alım satım platformu Koindex faaliyetlerine başlıyor.

Koindex’ten meydana getirilen açıklamaya göre, çoklu soğuk cüzdan kullanımının yanı sıra yüksek güvenlik ve hacimde hızlı işlem desteği sunan Koindex, yenilikçi getiri modelleri ve düşük muamele ücretleriyle hizmet verecek.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Global borsaların çoğundan daha düşük muamele ücretleriyle çalışan Koindex’te, kullanıcılara ödedikleri işlem ücretlerini geri alma imkanı tanınacak.

Koindex ek olarak daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmak için dijital varlık platformları içinde yaygın olan satış ortaklığı (referans) modelini de yatırımcıya sunacak.

Yüksek kaliteli alım satım ve listeleme hizmetleriyle sınıfının en iyi dijital mevcudiyet platformu olma hedefiyle faaliyetlerine başlayan Koindex güvenilir, şeffaf, verimli ve istikrarlı bir ticaret platformu sunarak küresel kullanıcı topluluğuna hitap etmeyi hedefliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koindex Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Yönetici Ortağı Anthony Knode, bizim ülkemizde kripto para alanındaki yüksek işlem kütlesinin kendilerini bu ekosisteme yatırım yapmaya teşvik ettiğini belirterek, “Dijital varlık alım satımı için yarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek kuvvetli bir altyapıya ve uzmanlığa sahibiz. Yatırımcıya en iyi deneyimi sağlamaya odaklı çalışarak, bizim ülkemizde bu alanda gereken hizmetleri sunmak için yola çıktık.” ifadelerini kullandı.

Koindex İş Geliştirme ve Pazarlama Danışmanı Demet Zübeyiroğlu da Koindex’i diğer kripto para borsalardan ayıran ana faktör olan platforma has KOIN token’ın Türk mühendisler tarafınca geliştirildiğini vurguladı.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]