Huobi, Singapur merkezli bir kripto para borsasıdır. Çin’de kurulan şirketin şu anda Hong Kong, Kore, Japonya ve ABD’de ofisleri bulunuyor. Ağustos 2018’de halka açık bir Hong Kong şirketi oldu. Çin hükümeti tarafından Bitcoin borsalarına yönelik 2017 yasağının ardından Huobi, Bitcoin çekilmesini durdurdu.

Huobi Borsasından yapılan açıklama kapsamında;

Sevgili Huobililer,

Huobi Borsası olarak; Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlarız. Bayramı evde geçireceğiz diye keyfiniz kaçmasın istedik, size özel bir hediye hazırladık:

Huobi’de komisyon ödemelerinde kullanabileceğiniz 100$ değerinde puan kartı!

Huobi Puan kartı fırsatından yararlanabilmek için KYC (Kimlik Doğrulama İşlemleri)  en kısa sürede tamamlamanızı rica ederiz.

24 Mayıs Pazar sabahı hesabınıza tanımlanacak olan puan kartını, Mayıs ayı sonuna kadar Huobi’de yapacağınız işlemlerin komisyon ödemelerinde kullanabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

100$ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanya Detayları:

  • 23 Mayıs 2020 saat 19:00’a kadar Huobi’de hesap oluşturan ve Kimlik Doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni ve eski tüm kullanıcılarımız 100$ puan kartı kazanmaya hak kazanacaktır.
  • Hediye Puan Kartlarınız 24 Mayıs 2020, 09:00’da hesabınıza tanımlanacaktır.
  • Hediye Puan Kartlarınızı komisyon ödemelerinde kullanılabilmek için “Profil” sekmesindeki “Komisyon Ayarları” bölümünden “Puan Kartı İndirimini Kullan” seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir.
  • Bu kampanyadan elde edilen Puan Kartları 31 Mayıs 2020, 23:59 tarihinde geçerliliğini yitirecektir. Puan kartlarınızı bu tarihe kadar komisyon ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Puan kartı ile komisyon ödemelerinde “%0,2” komisyon oranı baz alınır. Puan kartlarınızın tükenmesi durumunda güncel komisyon oranınız kaldığı yerden devam etmektedir.
  • Bu kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. denildi.

LÜTFEN YÜKSEK MİKTARDA YATIRIM YAPMAYINIZ

KONU EKLENDİĞİ TARİH İTİBARİYLE GÜVENLİ
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]