Dogeflash her yerde herkese açıktır. Şu anda tüm ülkelerden yatırımcı kabul ediyoruz. Tek şartımız, servetinizi büyütme vizyonuyla gelmeniz ve vizyonunuzu gerçekleştirmenize yardımcı olacağız. Bireysel yatırımcı veya işletme olmanız fark etmez.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İster kişi ister işletme olsun, herkes Dogeflash Satış Ortağı olabilir. Bağlı kuruluş programımıza katılma konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Bununla birlikte, her kişi veya şirketin bizde yalnızca 1 bağlı kuruluş hesabına sahip olmasına izin verilir.

YAZI KENDI WEBSITESINDEN ALINTI’DIR

Dogeflash hesabı açmak BUGÜN VE SONSUZA ÜCRETSİZDİR. Bizde bir hesap açtığınız için sizden herhangi bir ücret almıyoruz. İlgili masraflar, yatırım planlarımızı seçtiğinizde yatırım anında size açıklanır. Bu ücretlerin dışında, platformumuzda asla başka bir ücret ödemeniz gerekmeyecek.

Tüm kişisel verilerinizi ve paranızı çevrimiçi kötü niyetli kişilerden korumak için platformumuza askeri düzeyde SSL şifreleme teknolojisi ve DDoS Koruması uyguladık. Bu nedenle tüm paranız ve kişisel verileriniz yetkisiz erişime karşı korunmaktadır.

SCAM (GÜVENSİZ) :  EKLENME TARİHİ : 29.12.2020

LÜTFEN UYARIDA BULUNDUĞUMUZ BU SİTEYE YATIRIM YAPMAYIN
Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]